Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Kúpeľňová skriňka s keramickým umývadlom 60 cm SLIM

Úvod Keramika a nábytok Kúpeľňový nábytokKúpeľňová skriňka s keramickým umývadlom 60 cm SLIM

Kúpeľňová skriňka s keramickým umývadlom 60 cm SLIM

Bino skrinka 600 mm, SLIM design keramické umývadlo a dve praktické plnovýsuvné zásuvky so samozatvaracími pojazdmi a tlmením z.Strong

Séria: Mereo

Varianty tovaru

    Šírka Hĺbka Výška Varianta Typ Dostupnosť Katalógové číslo Cena
N Kúpeľňová skriňka s keramickým umývadlom 60 cm SLIM 608 mm 462 mm 530 mm biela/biela s umývadlom CN660 366,63 €
 
N Kúpeľňová skriňka s keramickým umývadlom 60 cm SLIM mm 462 mm 530 mm Bílá/dub arlington s umývadlom CN670 366,63 €
 

Kúpeľňová skriňka s keramickým umývadlom 60 cm SLIM

Jednoduchosť, efektívnosť, elegancia. To sú hlavné spoločné menovatele kúpeľňového nábytku MEREO, ktorý ozdobí každú kúpeľňu. Vďaka kombinácii inovácií a spoľahlivého prístupu, na ktorom si popredný slovenský výrobca zakladá, potom vzniká kvalitný a zároveň veľmi moderný nábytok. Farebné kombinácie biely lesk, biely lesk + dub alebo biely lesk + Schoko zaisťujú, že bude nábytok ladiť do každého typu kúpeľne. Užívateľsky veľmi praktické sú potom dve plnovýsuvné zásuvky so samozatváracími pojazdmi a tlmením Strong. Skrinka sa dodáva v zloženom stave a jej rozmer je 608 x 530 x 462 mm.
Samozrejmosťou je dvojročná záručná doba.

Nábytková keramické umývadlá s jedným otvorom pre stojankovú batériu v luxusnom SLIM dizajne s hrúbkou hrany iba 20 mm. S týmito umývadlami sa splní Vaše požiadavky na jednoduché a zároveň atraktívne vybavenia kúpeľne za atraktívne ceny. Benefity týchto umývadiel sú bezpochyby funkčnosť a príjemný vzhľad. Umývadlo je určené pre nábytok, nie je možné inštalovať samostatne na stenu.

Montáž: nástenná
Výška: 530 mm
Hĺbka: 462 mm
Šírka: 608 mm
Záruka: 2 roky
Výrobca: Mereo