Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Kúpeľňová skriňka s umývadlom z liateho mramoru 60 cm

Úvod Keramika a nábytok Kúpeľňový nábytokKúpeľňová skriňka s umývadlom z liateho mramoru 60 cm

Kúpeľňová skriňka s umývadlom z liateho mramoru 60 cm

Bino skrinka 600 mm, elegantné umývadlo a dve praktické plnovýsuvné zásuvky so samozatvaracími pojazdami a tlmením zn. Strong

Varianty tovaru

    Varianta Dostupnosť Katalógové číslo Cena
N Kúpeľňová skriňka s  umývadlom z liateho mramoru 60 cm biela/biela CN660M 366,98 €
 
N Kúpeľňová skriňka s  umývadlom z liateho mramoru 60 cm Bílá/dub arlington CN670M 366,98 €
 

Kúpeľňová skriňka s umývadlom z liateho mramoru 60 cm

Jednoduchosť, efektívnosť, elegancia. To sú hlavné spoločné menovatele kúpeľňového nábytku MEREO, ktorý ozdobí každú kúpeľňu. Vďaka kombinácii inovácií a spoľahlivého prístupu, na ktorom si popredný slovenský výrobca zakladá, potom vzniká kvalitný a zároveň veľmi moderný nábytok. Farebné kombinácie biely lesk, biely lesk + dub alebo biely lesk + Schoko zaisťujú, že bude nábytok ladiť do každého typu kúpeľne. Užívateľsky veľmi praktické sú potom dve plnovýsuvné zásuvky so samozatváracími pojazdmi a tlmením Strong. Skrinka sa dodáva v zloženom stave a jej rozmer je 608 x 530 x 462 mm.
Samozrejmosťou je dvojročná záručná doba.

Umývadlo z liateho mramoru je ošetrené povrchovou úpravou Evermite. Jedná sa o polymérový základ ktorá činí umývadlo odolnejšie, vytvára ochrannú bariéru. Tá minimalizuje riziko poškodenia spôsobené používaním. Vďaka úprave Evermite je povrch o 40% odolnejšia voči oderu. Hladký povrch a nízka priepustnosť zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a mydlových zvyškov. Povrch vždy vyčistíte od stôp kávy a čaju, nezažloutne. Povrch je odolný aj voči silným chemikáliám. Umývadlo je určené pre nábytok, nie je možné inštalovať samostatne na stenu.

Montáž: nástenná
Výška: 530 mm
Hĺbka: 462 mm
Šírka: 608 mm
Záruka: 2 roky
Výrobca: Mereo
Copyright 2019 - 2023 © Vybavenie kúpeľne | www.lacnakupelna.sk