Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O nás

Úvod O nás

Dobrý deň vážení zákazníci, dobrý deň priatelia zdravého funkčného bývania!

 

Dovoľte aby som sa v krátkosti predstavil. Začnem snáď hneď od začiatku. Som synom úspešného inštalatéra, neskôr ešte úspešnejšieho podnikateľa, ktorý ma od veľmi skorého veku brával so sebou na montáže.

 

Spomínam si, že ako tretiak na základnej škole som "sám" (za asistenicie otca) zložil a nainštaloval radiátor u susedov. Práca s inštalačným materiálom ma vždy fascinovala a vždy som mal nesmiernu radosť z toho keď bol niekto spokojný s tým, čo som namontoval, odporučil alebo predal.

 

Mylím si, že v mojom okolí sa nachádza veľa skúsených odborníkov, od ktorích som sa mohol učiť, za čo som im do dnes vďačný, a na základe týchto skúseností vzniklo nespočetné množstvo plne funkčných kúpelní a kúrení.

 

Chcem sa poďakovať ľuďom, ktorí svoju prácu povzdniesli do absolútneho detailizmu a vďaka tomu som mol napredovať aj ja. Moja práca je mojím koníčkom a je mi nesmiernym potešením, že môžem každý deň komunikovať s ľudmi a svojimi skúsenosťami im pomáhať vytvárať pre nich fungujúci, pohodlný a klvatiný domov.

 

V minulosti som si kládol otáku, ako vniesť kvalitu do svojho domova a do domova svojich klientov. Odpoveďou je, že základom je kvalitný materiál a kvalitná montáž. Bez týchto činiteľov nie je možné dvojsť k uspokojeniu, preto som vďačný za každý jeden podnet, ktorý viem zodpovedať a pomôcť i vám, ale aj za ten, s ktorým som sa ešte nestretol a posúva ma vpred.

 

Preto som k dispozícii v podstate neustále, robím všetko preto aby ste mohli bývať kvalitne, pohodlne, štýlovo.

Copyright 2019 - 2023 © Vybavenie kúpeľne | www.lacnakupelna.sk